Info@ilksesisitme.com
+90 535 593 02 70

Philips HearLink 3020 BTE SP/UP

Gebzede Profesyonel İşitme Merkezi > Philips HearLink 3020 BTE SP/UP

Philips’48 Kanal Özelliği ile Detay sesleri daha iyi duymanızı sağlaycak BTE SuperPower/UltraPower Modelleri Bulunmaktadır.

Bluetooth Telefon Bağlantısı ve 48 Kanal Özellikleri ile Güncel teknolojileri Uygun Fiyat ile Birleştiren bir modeldir.

Bu sağlam işitme cihazı, en güçlü işitme cihazı modelidir. İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için uygundur. Telecoil, kolay ses seviyesi ve program değişikliği için tek ve çift dokunmatik düğme ile tam özellikli bir kulak arkası işitme cihazıdır.Hidrofobik Kaplama IP68 Sınıfı (su ve toz geçirmez) Hızlı gürültü azaltma özelliği, konuşmayı daha iyi işitmenize olanak sağlar ve söylenenleri anlamanızı kolaylaştırır.

Ücretsiz Deneme için Kocaeli Gebze’de ki İlk Ses İşitme Merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özelikler

2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahip HearLink3020SP/UP işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır.

Philips HearLink 3020 işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Philips HearLink mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.

48 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile HearLink 3020 SP/UP işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.