Info@ilksesisitme.com
+90 535 593 02 70

Philips HearLink 3000

Gebzede Profesyonel İşitme Merkezi > Philips HearLink 3000

Philips’48 Kanal Özelliği ile Detay sesleri daha iyi duymanızı sağlaycak MiniRite – BTE – Kulak içi ve Kanal içi Modelleri Bulunmaktadır. Bluetooth Telefon Bağlantısı ve 48 Kanal Özellikleri ile Güncel teknolojileri Uygun Fiyat ile Birleştiren bir modeldir.

Binoral koordinasyon Bir işitme cihazı‘nda yapılan ses seviyesi ayarı, gürültü yönetimi ve program değişiklikleri diğer cihaza da otomatik olarak uygulanır. Düşük Frekans Geliştirme Kaynak merkezi Daha iyi ses kalitesi için TV’ler ve cep telefonları gibi kablosuz cihazlardan gelen düşük frekanslı sinyalleri artırır.Hidrofobik Kaplama IP68 Sınıfı (su ve toz geçirmez)

Ücretsiz Deneme için Kocaeli Gebze’de ki İlk Ses İşitme Merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özelikler

2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahip HearLink3000 işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Philips HearLink 3000 işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Philips HearLink mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
48 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile HearLink 3000 işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.