Info@ilksesisitme.com
+90 535 593 02 70

İşitme Cihazı Uygulaması

Gebzede Profesyonel İşitme Merkezi > İşitme Cihazı Uygulaması

İşitme Cihazı Uygulaması

İşitme Cihazı Uygulaması

İlk Ses İşitme Merkezi olarak tüm amacımız her hastamız için en uygun çözümü bulmak! Bunun için işitme teknolojisinin en güncel yazılım ve donanım ürünlerini kullanıyoruz.

İşitme değerleriniz, kişisel bilgileriniz, işitme cihazı kullanım deneyimleriniz gibi başlangıç bilgileri bilgisayarımızdaki özel yazılıma aktarılır. Bilgiler sonucunda işitme uzmanı odyometristimiz ve özel bilgisayar yazılımımız size en uygun işitme cihazı modellerini tespit eder. Uygun modeller yazılım yüklenerek kulağınıza takılır ve canlı test sürecine geçilir. Bu test esnasında özel yazılımlarımız ile günlük hayatta karşılaşabileceğiniz toplantı, restoran, karşılıklı konuşma, trafik, gürültü ve televizyon gibi farklı dinleme koşulları sanal olarak oluşturulur ve işitme cihazının verimliliği gözlemlenir.

Bu uygulama farklı marka ve model işitme cihazlarıyla tekrarlanarak farklı teknik özellikler ve fiyatlara sahip ürünler arasındaki kullanıcı deneyimi gösterilir.

Yapılan bu canlı uygulama deneyimi dışında ayrıca R.E.M. (Real Ear Measurement/Gerçek Kulak Ölçümü) cihazı ile ürünün kulağınıza ve işitme kaybınıza olan uygunluğu ölçülür.

İşitme cihazı uygulamamız yaklaşık olarak 30 dk. ile 60 dk. arasında sürmektedir.

Farklı marka ve modellerden ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve bütçenize uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.

İlk Ses İşitme Merkezinde işitme testi ve işitme cihazı uygulaması işlemleriniz ücretsiz olarak yapılmaktadır.