Info@ilksesisitme.com
+90 535 593 02 70

Philips HearLink 2000

Gebzede Profesyonel İşitme Merkezi > Philips HearLink 2000

Philips’48 Kanal Özelliği ile Detay sesleri daha iyi duymanızı sağlaycak MiniRite – BTE – Kulak içi ve Kanal içi Modelleri Bulunmaktadır. Bluetooth Telefon Bağlantısı ve 48 Kanal Özellikleri ile Güncel teknolojileri Uygun Fiyat ile Birleştiren bir modeldir.

SoundMap Gürültü Kontrolü SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofonlu bir gürültü tahmin özelliği kullanır. Genişletilmiş Dinamik Aralık Daha yüksek bir giriş sinyali aralığının işlenmesine izin vermek, yüksek seslerin daha net olmasını sağlar.

Ücretsiz Deneme için Kocaeli Gebze’de ki İlk Ses İşitme Merkezimize bekliyoruz.

Teknik Özelikler

2,4 GHz kablosuz teknolojisine sahip HearLink2000 işitme cihazı iki farklı kablosuz bağlantı teknolojisini aynı anda kullanır. Çift cihaz kullanılırken işitme cihazları NFMI (yakın alan manyetik indüksiyonu) teknolojisi ile sesleri aralarında saniyede 21 defa senkronize eder ve birbirleri ile karşılaştırır. Philips HearLink 2000 işitme cihazı bluetooth (LE, 2.4 GHz) teknolojisi ile Philips HearLink mobil uygulamasına ve diğer dijital aksesuarlara yüksek hızda kablosuz bağlanır.
48 Kanal ve 16 Bant Genişliği ile HearLink 2000 işitme cihazları gerçeğe en yakın duyma deneyimini sizlere sunuyor.

Sinyal temizlendikten sonra, ses detaylarının duyulabilirliğini sağlamak için sıkıştırmanın gerçekleştiği SoundMap Amplifikasyonuna aktarılır. Burada, sıkıştırma oranını gürültü seviyesine uyarlamak ve gürültülü ortamlarda konuşma seslerini daha iyi korumak için ek bir gürültü tahmini kullanılır.